fbpx

Gratuluji k Tvému rozhodnutí darovat si porod bez obav

Tento jedinečný a komplexní kurz přípravy k porodu a rodičovství lze zakoupit ve 3 různých variantách.
Pokud chceš vědět o náplni jednotlivých variant více, roluj dál a zjisti, která je ta pravá pro tebe.

Pořád nevíš, kterou variantu si vybrat?

Pak se pojď seznámit s tím, co v jednotlivých variantách získáš. Možná ti to s výběrem pomůže:

VARIANTA č.1 – Kurz Porod bez obav – BASIC

Tato varianta obsahuje těchto 16 video lekcí s více než 13 hodinami cenných informací a 4 bonusy k tomu navíc:

Ve variantě BASIC získáš k 16 lekcím základního kurzu ještě tyto 4 BONUSY:

Můžeš však pro sebe chtít ještě víc.

Jsi zvyklá se opečovávat a nechceš v přípravě nic zanedbat? Pak zvol vyšší variantu kurzu s více bonusy.

VARIANTA č.2 – Kurz Porod bez obav – MEDIUM

Tato varianta obsahuje vše z předchozí varianty – 16 lekcí s více než 13 hodinami informací, lekci cvičení pro těhotné, lekci jógy pro těhotné a relaxaci k porodu.
A k tomu všemu navíc získáš ještě kompletní kurz kojenecké masáže a další 4 nádherné relaxace, díky kterým se na porod krásně naladíš.

V této variantě získáš navíc krásný a jemný kurz kojeneckých masáží

Pro zdravé a klidné miminko, pro posílení jeho imunity, pro navození klidu a bezpečí  a pro společnou harmonii a radost.
Z kojenecké masáže má užitek nejen miminko, ale také masírující rodič. Jstou to jedinečné chvíle, ve kterých jste jen vy dva.
Svět kolem jakoby nebyl. Díky tomuto soukromí, kontaktu kůže na kůži a jemnému doteku může váš vztah sílit. 

Kurz je rozdělen do 7 lekcí, ve kterých se naučíš přesný a bezpečný postup masáže. Podívej se na dvě ukázky z kurzu:

Navíc v této variantě získáš i tyto jemné relaxace pro nalezení síly a důvěry k porodu

Zaposlouchej se do 4 unikátních relaxací, které jsem pro Tebe připravila. Díky nim získáš důvěru v sebe, své miminko a celý porodní proces. Pravidelným poslechem můžeš upevňovat svou sebejistotu a důvěru v to vše, co přichází. Zbavíš se strachu a dokonala se na porod a mateřství naladíš. Nech se inspirovat, nech se vést a získej potřebnou pohodu, klid a harmonii. Pojď se mnou objevit tu silnou ženu a rodičku, kterou můžeš být.

Pojď se hýčkat a dopřej si maximální přípravu

Jsi zvyklá nedělat kompromisy a chtít pro sebe jen to nejlepší? Pak zvol nejvyšší variantu kurzu. Získáš přípravu nejen pro sebe, ale i pro budoucího tatínka a budoucí babičky a dědečky a tím pádem i dokonale připravené prostředí pro sebe a své miminko.

VARIANTA č.3 – Kurz Porod bez obav – VIP

Tato varianta obsahuje vše z obou předchozích variant – 16 lekcí s více než 13 hodinami informací, lekci cvičení pro těhotné, lekci jógy pro těhotné a relaxaci k porodu, kompletní kurz kojenecké masáže a další 4 nádherné relaxace. A k tomu všemu získáš navíc ještě kompletní kurz Táta bez obav a seminář pro budoucí babičky a dědečky. Ti si tak budou moci nejen užít tuto svou novou roli naplno, ale budou umět správně podpořit nové rodiče a jejich nové potřeby.

Ve variantě VIP získáš navíc unikátní kurz Táta bez obav – informace pro muže od muže

Pohled muže a ženy se zásadně liší. Kurz Táta bez obav je určen všem mužům a je veden mužem – otcem 3 dětí. 
Díky tomuto kurzu můžeš získat potřebné informace, rady pro muže od muže a potřebný mužský nadhled.

Kurz je rozdělen do 9 lekcí věnovaných těmto oblastem:
Jak vnímat sebe jako tátu / Kdo je muž v parnerství a ve vztahu / Příprava na rodičovství a otcovství / Těhotenství z pohledu muže / Porod a role muže u porodu /
Šestinedělí a muž, jaká je jeho role / Kojení z pohledu muže / Máme první dítě, stávám se otcem / Co když už nás bude víc aneb máme víc dětí

Podívejte se na 3 krátké ukázky z kurzu:

Kurzem vás provede Oldřich Janda

zkušený tatínek tří synů. Elegantně, otevřeně a hlavně po chlapsku provede muže změnami, které je čekají s jejich těhotnými partnerkami, šestinedělkami, maminkami svých dětí a ukáže pohled na porod z perspektivy muže. Získáš návod nejen na to, jak v těchto důležitých momentech svou ženu podpořit, ale hlavně, jak z toho vytěžit co nejvíc pro svou roli táty

A navíc zíksáš ve variantě VIP také kurz pro budoucí i stávající babičky a dědečky – ČEKÁME VNOUČE

Pro dnešní babičky a dědečky může být svět dnešního rodičovství nepochopitelný a byť sami vychovali nějakého potomka, mohou se po letech cítit v oblasti rodičovství trochu zmateni. Jak se tedy dnes přistupuje ke kojení? Jak často se dnes doporučuje dítě koupat a proč? Proč se dnes dítě jinak nosí a proč je to vše vlastně tak odlišné? Díky tomuto kurzu si budou moci nejen naplno užít tuto svou novou životní roli, ale budou vědět, jak podpořit své dítě, které se samo stalo rodičem.

1. část kurzu o délce 1 hod a 18 min vede MUDr. Jana Vránová. Naučí Vás, jak nejlépe zvládnout novou životní roli. Jak správně pomáhat novým rodičům a jak naopak ne. Plno skvělých rad z praxe, pro zachování rodinné harmonie. MUDr. Jana Vránová je maminkou 3 dětí a zkušená terapeutka, která se věnuje své soukromé praxi, ze které čerpá spoustu cenných zkušeností.

2. částí kurzu o délce 50 minut Vás provede Majka Staňková – zkušená lektorka předporodních kurzů, profesionální laktační poradkyně, lektorka řady kurzů pro rodiče a maminka 3 synů. dozvíte se, jak dnes přistupujeme ke kojení, nošení, přebalování dětí, přístup k výživě a výchově dětí a celkové péče o ně.

Podívejte se na dvě video ukázky z kurzu: 

Najdeš mne také zde

Pin It on Pinterest