fbpx

TÁTA BEZ OBAV

JEDINEČNÝ ONLINE KURZ PRO TATÍNKY

Buď i Ty sebevědomým tátou bez obav

Speciální kurz pro budoucí i stávající tatínky. Těhotenství, porod a rodičovství z pohledu muže. Získej návod nejen na to, jak v těchto důležitých ženských momentech svou ženu podpořit, ale hlavně, jak z toho vytěžit co nejvíc pro svou roli táty. Pohled muže a ženy se zásadně liší. Kurz Táta bez obav je určen všem mužům a je veden mužem – otcem 3 dětí. Díky tomuto kurzu můžeš získat potřebné informace, rady pro muže od muže a potřebný mužský nadhled. Mít pochybnosti je přirozené a není třeba se za to stydět. Důležitější je prostě začít a společně to zvládneme. Až porozumíte sami sobě, budete rozumět i svým dětem. 

Co získáš: 

Rozsáhlý kurz, který vás podpoří ve všech obdobích, které vás čekají, nebo které už prožíváte. Těhotenství, porod, šestinedělí, péče o dítě, partnerský vztah, výchova…..To vše z pohledu muže. Jak se mění jeho role, jaká je jeho nová pozice, co je a co už není jeho náplní péče.

Čeká na Tebe těchto 9 lekcí:

  • FORMA: ONLINE KURZ

  • KDE A KDY: KDEKOLIV A KDYKOLIV SI BUDEŠ PŘÁT

  • ROZSAH KURZU: Téměř 200 minut rozdělených do 9 video lekcí

  • PŘÍSTUP: CELOŽIVOTNÍ

  • LZE WEBINÁŘ VIDĚT OPAKOVANĚ: ANO

  • KDY ZÍSKÁM PŘÍSTUP: IHNED PO UHRAZENÍ

  CENA:  1.490,- Kč

 

NIC NERISKUJEŠ na kurz poskytuju 100% záruku

 Při nespokojenosti Ti vrátím do 14 dnů od objednání celou sumu. Bez otázek, bez vysvětlování, bez řečí.

Kurzem Tě provede Oldřich Janda

Zkušený tatínek tří synů. Elegantně, otevřeně a hlavně po chlapsku provede muže změnami, které je čekají s jejich těhotnými partnerkami, šestinedělkami, maminkami svých dětí a ukáže pohled na porod z perspektivy muže. Získáš návod nejen na to, jak v těchto důležitých momentech svou ženu podpořit, ale hlavně, jak z toho vytěžit co nejvíc pro svou roli táty 

Podívej se na ukázky z kurzu

O kurzu řekli:

Mnohokrát jsem od žen ve své poradně slyšela: „Mám pocit, že mi můj muž vůbec nerozumí. Nevím, jak mu víc přiblížit, co bych potřebovala. Chce mi pomoct, ale dělá to vždy jinak, než by pomohlo a nakonec se zase jen hádáme a nechápeme. Tak moc se oba snažíme, ale jakoby on mluvil jinou řečí, než já“ a od mužů naopak slýchávám: „Už nevím, co bych měl víc udělat. Ať dělám cokoliv, zdá se, že je to málo. Přitom ji miluju a na dítě jsem se těšil stejně jako ona.“ 

Proto jsem neskutečně ráda za kurz TÁTA BEZ OBAV, kde je celé toto náročné a emotivní životní období vysvětleno speciálně pro muže, podáno mužem a dává tak více pochopení toho, co se děje a co se bude v jejich vzájemném i celorodinném vztahu dít. 

Majka Staňková

Autorka kurzu PorodBezObav.cz, lektorka kurzů pro rodiče, dula a psychoterapeutka

Všechny kurzy, které jsem před porodem hledal, vedly ženy. Ženy lektorky mám obecně rád, ale vždy jsem si říkal, nakolik je jejich zkušenost přenositelná na nás, muže. Proto jsem velmi ocenil možnost poslechnout si to vše kolem těhotenství, porodu i šestinedělí od muže, který tím vším prošel. Kdo nám, mužům, rozumí. Protože je prostě jedním z nás. 

Fakt moc díky. Najednou byli všechny informace pro mě uvěřitelnější. Cítil jsem, že můžu Oldovi důvěřovat. A i díky němu jsem získal pocit, že nemusím být náhradou své ženy, umět všechno jako ona, ale najít svou cestu. Získal jsem klid a do celého toho velkého období šel s jistotu, že to prostě dám. Přestože nebudu vždy vědět, co a jak. 

Michal R.

Absolvent kurzu

Dlouho jsem si myslel, že porod, šestinedělí i kojení nejsou dobrým polem pro muže. Že je to přece ženská záležitost. Dnes jsem moc ráda, že mi moje partnerka kurz koupila a já pochopil, jak důležitou roli v celém procesu muž zastává.

Je toho tolik, co na muži stojí a co může udělat. Jsem moc rád, že se díky kurzu cítím jako aktivní součást porodu našeho dítěte. Už se necítím jen jako divák, ale chápu, čím vším mohu být pro svou rodinu užitečný.

Ještě jednou moc díky za kurz. Jsem rád, že jsem se i přes počáteční skepsi rozhodl mu nakonec dát šanci. Předčil má očekávání.

Petr N.

Absolvent kurzu

Že budu muset zafungovat pro svou ženu, jsem věděl. Že je toho dost, co se ode mě očekává, jsem taky tušil, ale že je toto vše důležité i pro mě, jsem pochopil až díky kurzu. Není to jen o tom, jak pomůžu jim všem, ale o tom, jaký pocit sám pro sebe získám. 

Chci mít z otcovství radost. Chci být dobrým tátou i manželem. A chci zůstat i sám sebou. Jsem rád, že nemusím ztratit sám sebe, snažit se být pečující jako moje žena, ale můžu si ponechat svůj princip. To je fajn poznatek z kurzu.

Olda se moc dobře poslouchá. Je vidět, že je zkušený táta. Rád jsem si jeho rady a tipy vyslechl. Díky

Honza

Absolvent kurzu

Staň se i Ty pohodovým a tátou

Přidej se do naší sociální bubliny 🙂

Pin It on Pinterest