fbpx

KURZ TÁTA BEZ OBAV

Buď i ty sebevědomým tátou bez obav

Speciální kurz pro budoucí i stávající tatínky. Těhotenství, porod a rodičovství z pohledu muže. Získej návod nejen na to, jak v těchto důležitých ženských momentech svou ženu podpořit, ale hlavně, jak z toho vytěžit co nejvíc pro svou roli táty. Pohled muže a ženy se zásadně liší. Kurz Táta bez obav je určen všem mužům a je veden mužem – otcem 3 dětí. Díky tomuto kurzu můžeš získat potřebné informace, rady pro muže od muže a potřebný mužský nadhled. Mít pochybnosti je přirozené a není třeba se za to stydět. Důležitější je prostě začít a společně to zvládneme. Až porozumíte sami sobě, budete rozumět i svým dětem.

Co získáš:

Rozsáhlý kurz, který vás podpoří ve všech obdobích, které vás čekají, nebo které už prožíváte. Těhotenství, porod, šestinedělí, péče o dítě, partnerský vztah, výchova…..To vše z pohledu muže. Jak se mění jeho role, jaká je jeho nová pozice, co je a co už není jeho náplní péče.

Forma a rozsah kurzu

Jedná se o video kurz. Nemusíte tedy nikam jezdit a můžete se vše dovědět z pohodlí svého domova. Čeká na vás téměř 200 minut záznamu rozdělených do 9 videolekcí. Každá z nich je věnovananá konkrétní jedné oblasti rodinného života z pohledu muže. Nechte se inspirovat zkušeným tatínkem tří dětí.

Jak dlouho mám k videím přístup?

Přístup k videím je celoživotní. Máte je už napořád. Můžete je tedy sledovat opakovaně, neomezeně a využít je i pro další těhotenství.

 

Náplň krzu 

  • 1. lekce – Jak vnímat sebe jako tátu
  • 2. lekce – Kdo je muž v partnerství a ve vztahu
  • 3. lekce – Příprava na rodičovství a otcovství
  • 4. lekce – Těhotenství z pohledu muže
  • 5. lekce – Porod a role muže u porodu
  • 6. lekce – Šestinedělí a muž
  • 7. lekce – Kojení z pohledu muže
  • 8. lekce – Máme první dítě
  • 9. lekce – Máme děti

Zkušenost Majky – autorky projektu PorodBezObav:

„mnohokrát jsem od žen ve své poradně slyšela: „Mám pocit, že mi můj muž vůbec nerozumí. Nevím, jak mu víc přiblížit, co bych potřebovala. Chce mi pomoct, ale dělá to vždy jinak, než by pomohlo a nakonec se zase jen hádáme a nechápeme. Tak moc se oba snažíme, ale jakoby on mluvil jinou řečí, než já .“ a od mužů naopak slýchávám: „Už nevím, co bych měl víc udělat. Ať dělám cokoliv, zdá se, že je to málo. Přitom ji miluju a na děťátko se těším stejně jako ona. Ale mám strach, že když ji nerozumím teď, nebudu jí rozumět ani po porodu.“ A tak jsem neskutečně ráda za kurz Táta bez obav, kde je celé toto náročné a emotivní životní období, kdy se stáváme rodiči, vysvětleno speciálně pro muže, podáno mužem a dává tak můžum, ale i ženám více pochopení toho, co se děje a co se bude v jejich vzájemném i celorodinném vztahu dít. Kéž by tento kurz existoval už před porodem našeho prvního syna 🙂 Určitě bychom s mým mužem dokázali řešit některé náročné situace s větší lehkostí“

Kurzem provází

Oldřich Janda

zkušený tatínek tří synů. Elegantně, otevřeně a hlavně po chlapsku provede muže změnami, které je čekají s jejich těhotnými partnerkami, šestinedělkami, maminkami svých dětí a ukáže pohled na porod z perspektivy muže. Získáš návod nejen na to, jak v těchto důležitých momentech svou ženu podpořit, ale hlavně, jak z toho vytěžit co nejvíc pro svou roli táty

Podívej se na ukázky z kurzu

Najdeš mě i na sociálních sítích

Pin It on Pinterest