fbpx

Porod bez obav BASIC

V této verzi kurzu získáš

  • 38 video lekcí
  • 18 hodin cenných informací
  • Video lekci cvičení pro těhotné
  • Video lekci jógy pro těhotné
  • Relaxaci k přípravě na porod
  • Vstup do uzavřené Facebookové skupiny
  • Přístup do živých online poraden

 

Lekce před porodem:

 

Možná si říkáš „Tam někdy za dlouho přijde porod“. Ano, tu větu taky znám. Dlouhou dobu nám dává pocit klidu a možnost přijetí našeho nového stavu. Ale pozor, uteče to rychleji, než se naděješ a najednou zjistíš, jak málo času na přípravu zůstává. Proto se pohodlně usaď už teď, nic nenechej náhodě a namísto zhonu na poslední chvíli vše promysli a nachystej v dostatečném přestihu. Je toho hodně, co budeš muset promyslet, připravit, nakoupit a zařídit. Ale neboj, na všechny tyto nástrahy a výzvy se spolu podíváme v těchto lekcích:

Lekce o porodu:

 

A je to tady! Věta „tam někde v budoucnu přijde porod“ už neplatí a Ty tušíš, že to může přijít každou chvíli. Možná už dnes. Porod je velkou životní výzvou a příležitostí, kterou je potřeba naplno využít. Není možné dostat reparát a zkusit ho později znovu. Je to teď a nikdy jindy. Co podceníš, po porodu nedoženeš. A to, co naopak u porodu naplno využiješ, z toho můžeš čerpat v celém svém rodičovství. Pusť se do přípravy a prožij porod, po kterém toužíš.

Lekce po porodu:

 

Porod je za námi. Jedna výzvu jsme zdolali a čeká nás další. Mnohem větší a delší. Porod je otázka několika hodin, ale rodičovství přetrvá až do konce života. Víš, jak ho dobře nastartovat? Ihned po porodu a v šestinedělí stavíme základy společného vztahu a sebevědomí rodičů. Pojď udělat vše pro to, aby byl nejen Tvůj porod, ale celé rodičovství bez obav. Sama mám čtyři syny a vím, jak zásadní to poporodní období je. Sama jsem kdysi tápala, jestli budu umět to malé miminko vykoupat, nosit, přebalovat, kojit. Jak správně pečovat o jeho pupíček, nehty a další části těla. Dnes už to ale všechno vím a ráda Tě to v těchto lekcích kurzu načím. Ty nemusíš tápat a učit se to sama, jako tehdy já. 

Ale to není vše! Ke kurzu získáváš ještě tyto bonusy:

 

Lekce cvičení pro těhotné – je vhodné od 12 týdne těhotenství až do porodu. Cvičit můžeš z pohodlí svého domova. Dále získáváš lekci jógy pro těhotné, ve které se zkušenou lektorkou procvičíš nejen pánev, břišní svaly a záda a nacvičíš jógové dýchání, které můžeš využít u porodu. Třetím bonusem je speciálně vytvořená předporodní relaxace. Díky ni získáš důvěru v sebe, své miminko a celý porodní proces. Pravidelným poslechem můžeš upevňovat sebejistotu a důvěru v to, co přichází. A nakonec velmi důležité a velmi cenné ONLINE poradny, v rámci kterých se se mě budeš moct zeptat na cokoliv potřebuješ. Nemusíš mít strach, že se budeš jen koukat na videa a nebudeš se moci nikoho zeptat. Jednou za měsíc se můžeš připojit do „ONLINE živé poradny s Majkou“ a získat okamžitou odpověď přímo ode mě. 

Kurz BASIC v celkové hodnotě 5.950,- Kč

získáš na celý život nyní jen za 3.950,- Kč

Pin It on Pinterest