fbpx

Buďme v tom spolu i nadále

Další kurzy pro rodiče

Protože porodem vše nekončí, ale naopak začíná, přináším vám k mému předporodnímu kurzu také další navazující online kurzy. Abyste k porodu bez obav mohli přidat také rodičovství bez obav. Vybírejte z následujících kurzů. A můžete stránky nadále sledovat, protože další kurzy budou později ještě přibývat. Ke všem kurzům získáváte opět celoživotní přístup. K videím se tedy můžete vracet dle libosti. 

Kurz kojenecké masáže

Kojeneckými masážemi docílíte tělesnou a duševní pohodu dítěte, která je velmi potřebná a účinná pro navození pocitu klidu, bezpečí a radosti. Při masáži se uvolňují potlačované pocity, zlepšuje se spánkový rytmus a zvyšuje odolnost proti nemocem. Může u dítěte odstranit poporodní traumata, zlepšit dyslexii, projevy lehké mozkové dysfunkce i autismu, ovlivnit stavy ekzematiků, astmatiků a alergiků. Masáž obnovuje rovnováhu životní energie, působí preventivně, ozdravně a regeneračně. Jde o neverbální projev lásky.

7 video lekcí za

 

1.490,- Kč

Kurz péče o novorozence

Kurz je alternativou  pro rodiče v očekávání, kteří se nechystají na kompletní předporodní kurz, ale zajímá je problematika péče o novorozené děťátko. Právě toto je oblast, ze které míváme největší strach. Jak budu miminko přebalovat, jak nosit a jak koupat? Jak je to správně? Právě to vás naučí náš kurz. Abyste nešli do nové rodičovské role se strachem, ale se sebejistotou.

Kurz je plný praktických videoukázek. Koupání dětí, nošení, přebalování, oblékání…to vše uvidíte přímo s živým miminkem. Žádné panenky!

120 min praktických ukázek a informací
 

1.490,- Kč

Kurz Táta bez obav

Rozsáhlý kurz, který vás podpoří ve všech obdobích, které vás čekají, nebo které už prožíváte. Těhotenství, porod, šestinedělí, péče o dítě, partnerský vztah, výchova…..To vše z pohledu muže. Jak se mění jeho role, jaká je jeho nová pozice, co je a co už není jeho náplní péče. Získej návod nejen na to, jak v těchto důležitých ženských momentech svou ženu podpořit, ale hlavně, jak z toho vytěžit co nejvíc pro svou roli táty.

Kurz je výjimečný tím, že je vedený mužem – trojnásobným zkušeným tatínkem. Účastníci tedy získávají informace od muže a to je skvělé.

9 video lekcí pro muže za
 

1.490,- Kč

Kurz pro babičky a dědečky – Čekáme vnouče

Speciální kurz pro budoucí nebo stávající babičky a dědečky. Připadá vám dnešní rodičovství plné nepochopitelných změn? Zdá se, že je vše tak nějak jiné, než když jste byli sami rodiči? Jak se tedy v těchto změnách orientovat, jak si užít roli prarodičů a jak být tou správnou oporou pro své dospělé děti, které se sami stali rodiči, vás naučí náš kurz. Kurz je ideálním dárkem pro babičky a dědečky, kteří se buď zatím na první vnoučátko těší, anebo se již o nějaké starají. 

Kurz lze koupit jen jednou a přístup věnovat oběma rodičům 🙂

Záznam živého semináře v celkovém rozsahu 120 min.
 

690,- Kč

Relaxační nahrávky pro klidně těhotenství a porod

Nalaď se na klidné těhotenství a krásný porod. Porod probíhá z 90% v naší mysli a jen z 10% v našem těle. Právě u porodu je důležité umět správně uvolnit svou mysl a své tělo. Víc než kdy jindy potřebujeme nalézt důvěru, vnitřní klid, harmonii a naladění. To vše jde ruka v ruce s uvolněním našeho nitra. A právě takovéto uvolnění lze natrénovat.

4 relaxační nahrávky pro uvolnění těla v těhotenství i u porodu
 

390,- Kč

WEBINÁŘ – Jak být sebevědomou a spokojenou mámou

Vzpomínáš, jaké to bylo, když si jako malá holčička tlačila kočárek s panenkou? Být mámou se zdálo tak snadné.  Představovala sis, jaká budeš jednou skvělá máma, plná lásky, radosti a spokojenosti. ALE!

Svět skutečného mateřství Tě přenesl do reality, ve které kromě radosti, euforie, nadšení a lásky, poznáváš také únavu, frustraci, strach, zklamání a výčitky. A právě proto jsem vytvořila jedinečný webinář, ve kterém Tě naučím, jak se stát klidnější, sebevědomější a šťastnější mámou. Budeš se moct těšit z mateřství a ze svých dětí, vnímat sama sebe jako skvělou mámu a naučit se pracovat s kritikou ostatních i se svými pochybnostmi.

webinář v délce 1h 45 min
 

490,- Kč

Pin It on Pinterest