fbpx

Co o kurzu říkají maminky?

Často se mne kamarádky ptají, jaké knížky o těhotenství, přípravě na porod, o porodu, nebo o poporodní péči o dítě doporučuji. Moje odpověď je kurz u Majky, víc jsem se po jeho absolvování v knihách na daná témata nedočetla 🙂

Lucie Urbanová

Odkaz na tento kurz jsem dostala od kamarádky, která u Majky absolvovala obě těhotenství a jelikož nejsem z Brna, jsem velmi vděčná, že takový kurz existuje i prostřednictvím internetu. Majko, Vaše rady jsou opravdu velmi užitečné a jste velmi příjemná osoba, ze které vyzařuje přjemný pocit a uklidnění. Jsem ráda, že jste pro nás, nastávají maminky, něco takového připravila. 

Jitka Jurkovičová

Předporodní kurz u Majky je pro mě něco jako moje alma mater v mateřství. Často na její tipy a rady vzpomínám a ráda předávám kamarádkám dál. První dceru jsem porodila přirozeně koncem pánevním a Majka byla první, která mě v tom podpořila. Za to jí moc děkuji. Narovinu řeknu,že kdyby nebylo jí, určitě bych šla na císařský řez. Díky,Majko!

Ivona Štorková

Jako prvorodička jsem neměla žádné zkušenosti. I když dnes existuje spouta literatury a webových stránek, nic se nedá srovnat s přístupem Majky. Kurz byl pro nás pro oba velkým přínosem. Získali jsme tolik zajímavých informací a rad do života, že nezbývá nic jiného, než naše počáteční obavy, jak všechno zvládneme, zahnat stranou a těšit se na naše první miminko.

Lenka Adámková

Nezapomenu na odzbrojující dávku energie, se kterou se Majka (nejen) na svých předporodních kurzech věnuje ženám. Tolik praktických a hlavně kvalitních informací, intimních detailů, na které by se mnohé ženy styděly zeptat, názorných ukázek a v neposlední řadě cit pro to, u čeho a kdy mohou být součástí kurzu i partneři a neodradit je tak záležitostmi, které „nepotřebují“ vědět… Díky tomu Majčin kurz sám doporučil i můj manžel několika známým – nadcházejícím rodičům😉 Při druhém těhotenství jsem si všechny informace připomněla díky on-line kurzu a prožila tak „porod bez obav“. Děkuji Majko

Ivana Odehnalová

Majka je moc šikovná a téměř vševědoucí poradkyně ve věcech kolem porodu, před ním i po něm. Nejkrásnější je, že to myslí upřímně a umí dodat ženám potřebnou energii, která počínaje těhotenstvím, často dochází. Jsem moc ráda, že i přes obrazovku je ta energie patrná a díky za to!

Zdenka Dudová

Majcin kurz jsme absolvovali v roce 2008 a byl pro me i manzela velkym „nakopnutim“ spravnym smerem. Majka nas podporila ve vsech nasich pranich a pomohla nam zbavit se obav. A hlavne nam dodala sebevedomi co se tyce nasich rodicovskych kompetenci.Majko, dekujeme! x) Kurz vrele doporucuji!

Lucka Šimková

Manžel byl nadšený a díky informacím od Majky si při porodu nepřipadal zbytečný a teď se o našeho Matyáška báječně stará, přebaluje, nebojí se jej pochovat. Měla jsem obavy, jak to bude všechno probíhat, ale díky kurzu jsem získala informace o tom, co mě asi čeká, jak mám dýchat, jaké úlevové pozice použít, jaká mám práva. Dále jsme se v kurzu dověděli jak potom o miminko pečovat, jak manžel může pomoci po porodu, jak kojit, co jíst, jak se co nejdříve dostat do formy po porodu. Těch informací je opravdu spoustu, takže kurz vřele doporučuji. Otevře Vám oči a dozvíte se samé přínosné informace.

Zuzka Fiedlerová

I díky kurzu s Majkou, který jsem absolvovala v roce 2011, jsem si užila jak období před porodem, samotný porod a nyní si užívám i výchovu našeho syna, a chystám se na příchod druhého prcka. Majko, za vše moc díky! Určitě budeme rádi i nadále využívat i dalších služeb, které nabízíš i pro malé děti ve svém Centru.

Jana Chládková

Já Majčin kurz taky moc doporučuji, absolvovali jsme ho s přítelem letos v červenci a díky němu jsem vůbec neměla strach z porodu. A ten byl naprosto bez komplikací, dnes jsme oslavili první měsíc našeho miminka:-)

Veronika Hochová Zezulková

děkuji za tento on-line kurz. Jsem potřetí těhotná a musím říci, že před 14 lety tyto informace absolutně nebyly. V prvním těhotenství jsem ležela 7 měsíců v nemocnici, u porodu jsem následně nebyla schopná se ani postavit, natož jakkoliv spolupracovat. Druhé těhotenství proběhlo lépe – ležela jsem doma, ale porod byl překotný, manžel se nestihl ani převléknout. Proto jsem byla plná obav, jak to teď zvládnu. Musím říci, že jsem se díky video kurzu dověděla spoustu pro mne potřebných informací, které určitě využiji a už nebudu ta ustrašená „pacientka“. Ale také mi dodal sebevědomí, a věřím, že tentokrát to zvládnu, protože přesně vím, co se bude dít a jak celý průběh ovlivnit. Vlastně se na porod začínám těšit. 

Tereza Chlebusová

Děkuji!!!!!!!!!!! Sice už mám jedno těhotenství za sebou, ale chystám se na další v blízké budoucnosti, takže jsem nesmírně potěšena, že jsem Vás mohla vyslechnout a uklidnit se a jen si potvrdit, že nás příroda utvořila dost dokonalé na to, abychom to v pohodě zvládli:) ještě jednou děkuji!!!!

Kateřina Černá

Majčin kurz nám změnil celkový pohled na těhotenství, porod, mateřství i rodičovství vůbec. Prožila jsem zcela přirozený a krásný porod mého prvního syna ve Vyškovské porodnici bez jakýchkoliv medikamentů. Jsem vděčná Majce, že mi dala první impuls k tomu uvažovat jinak. Díky moc

Kateřina Jandová

Majčin přátelský a vstřícný přístup, praktičnost získaných informací a celkové zaměření na přípravu k přirozenému porodu, prožití zdravého těhotenství bez zbytečné medikace a také přírodní péče o miminka. Utvrdili jsme se v našem rozhodnutí pro používání látkových plen, v používání přírodní kosmetiky pro miminko a také v nošení miminka atd. S druhým miminkem to už pro mě je naprostá samozřejmost a vůbec jsem neuvažovala o jiných možnostech. 🙂 Majko, děkujeme!

Helena Bebicová

Pin It on Pinterest