Porod bez obav

Přidejte se k nám
na Facebooku

Objednávka

Před odesláním objednávky si, prosím, přečtěte toto shrnutí:

Přihášením do kurzu Porod Bez Obav beru na vědomí následující:

  • příprava celého programu trvala mnoho měsíců a obsahuje postupy, dovednosti a zkušenosti získávané léta, a proto budu s nabytými informacemi nakládat s respektem a úctou.
  • Po odeslání objednávky obdržím potvrzující mail s pokyny pro platbu a po uhrazení platby obdržím přístupové údaje do zabezpečené uživatelské sekce.
  • objednáním a zaplacením programu získám svůj přístup (login a heslo) a budu mít k dispozici online video kurz o 13 lekcích přístupný přes internet a webový prohlížeč. Tato videa jsou mi k dispozici a já se k nim můžu kdykoliv vrátit, přehrávat je a to navždy a bez omezení. Pokud se videa budou měnit, potom jen s ohledem k novým změnám a poznatkům a já budu mít automaticky přístup k nejnovějším verzím videí.
  • že jednotlivé zdravotní pojišťovny přispívají na předporodní kurzy a faktura o zaplacení, kterou získám, bude sloužit jako podklad pro mou pojišťovnu a získání případného příspěvku.

Přijímám, že objednáním a zaplacením programu získám zdarma

  • BONUS 1 – bonusové video o tom, jak si napsat porodní plán, který pokud má mít správný efekt, měl by být napsaný opravdu dobře. Tímto tedy dostanu návod, jak na to.
  • BONUS 2 – speciální bonusové video „Jak být dobrou maminkou“ s velmi cennými informacemi, co mohu udělat sama pro sebe, aby bylo mateřství radost a ne starost J
  • BONUS 3 – bonusové video „Jak podpořit tatínka v jeho roli otce“ – velmi přínosné informace o tom, jak s podporou tatínka užívat pohodové rodičovství.

Vstupem do kurzu získávám také:

  • DÁREK 1 – video lekce cvičení pro těhotné v trvání 60 min., kterou vede výborná lektorka a zkušená porodní asistentka a mohu spolu s ním cvičit i v pohodlí svého domova a to opakovaně, kdykoliv budu v průběhu svého těhotenství potřebovat.
  • DÁREK 2 – video lekce jógy pro těhotné v trvání 50 min., pod vedením zkušené lektorky a mohu spolu s ní cvičit i v pohodlí svého domova a to opakovaně, kdykoliv budu v průběhu svého těhotenství potřebovat.
  • DÁREK 3 – relaxaci pro těhotné ženy – procvičováním této relaxace mohu nejen získat potřebný klid a uvolnění v průběhu těhotenství, ale nacvičit také správné dýchání a uvolnění pro hladký průběh porodu. 

Cena kurzu: 2 490,- Kč / 99 €


Na předporodní kurz
Na pohybovou aktivitu v těhotenství


Nemám zájem
Chci vystavitZ internetu
Z letáčku
Těhotenská průkazka
Od kamarádky
Z videa v čekárně
Jinde

Souhlasím s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

* prověřte si zde, na jakou aktivitu Vaše pojišťovna přispívá. Podle toho následně vyplňte požadované pole pro nastavení dokladu o zaplacení, aby tento splňoval podmínky žádasti o příspěvek.